Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Blog

Solná inhalační terapie a její využití nejen v kvalitní infrasauně

06. 04. 2018

Samotná oblast využití solné inhalační terapie je velmi komplexní. Typickými onemocněními, při kterých se používá solný roztok jako forma léčby jsou onemocnění dýchacích cest, alergie, kožní onemocnění atd. Více si o tomto způsobu léčby přečtěte nyní v tomto blogu.

celý článek

Karbonové, nebo keramické zářiče do infrasauny?

04. 04. 2018

Karbonové nebo keramické zářiče do infrasauny, to je jeden z faktorů, který ovlivňuje výběr infrasauny. Které si vybrat?

celý článek

7 nejdůležitějších důvodů, proč je infrasauna SaunaMed správnou volbou

12. 02. 2017

V článku se dočtete proč si vybrat infrasaunu SaunaMed.

celý článek

Doplňky do sauny - podhlavníky do parní sauny a hammamel

12. 02. 2017

Doplňky do sauny, podhlavníky do parní sauny a hammamel vám poskytnou perfektní relax. Rovněž se dá tento světový patent využít i pro solária a masáže či kosmetické zákroky.

celý článek

Doplňky do sauny - podhlavníky do sauny

12. 02. 2017

Tyto doplňky do sauny, podhlavníky do sauny, jsou vhodné do každé sauny. Jde o světový patent, který vám zajistí maximální možné pohodlí při chvílích relaxu.

celý článek

Doplňky do sauny - opěrky zad a hlavy do sauny

12. 02. 2017

Doplňky do finské sauny a infrasauny jsou patentovanými saunovými opěrkami zad a hlavy pro maximální pohodlí ve vaší sauně, ale i ve veřejných saunách.

celý článek

Domácí saunování v infrasauně

26. 01. 2017

Je dokázáno, že domácí saunování v kvalitní infrasauně omlazuje tělo i ducha. Poskytne vám skvělý relax a dokonalou detoxikaci v pohodlí domova. Více zde

celý článek

Znáte 12 nejznámějších léčivých účinků infrasauny?

26. 01. 2017

Léčivé účinky infrasauny jsou pro naše zdraví skutečným přínosem! Samozřejmě musí jít o kvalitní infrasaunu. Jaké jsou jejich hlavní přínosy se dočtete zde.

celý článek

Kvalitní infrasauny a detoxikace organismu

25. 01. 2017

Jen kvalitní infrasauny neprodukují žádné toxiny ani elektrosmog, které by vás mohly intoxikovať a poškodit vaše zdraví. Přečtěte si více v článku.

celý článek

Kvalitní infrasauny a jejich účinky na zdraví

25. 01. 2017

Kvalitní infrasauny mají jen minimum kontraindikací a maximum pozitivních účinků na naše zdraví. Co říkají světoví odborníci na kvalitní infrasauny?

celý článek