Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Úvod » Infračervené ohřívače » design a materiály

design a materiály

 
HORIZON má parabolický tvar a je navržený tak, aby pokryl velkou plochu. Boční reflektory jsou umístěny v úhlu 120 stupňů, které rozptylují teplo i do boků. HORIZON produkuje slabě viditelné žluté světlo a teplo je směřované do požadované oblasti bez jakékoliv ztráty. Výsledkem je, že těleso ohřívače se trochu zahřeje, ale nikdy se nezahřeje až příliš. Ohřívá okamžitě a bez zápachu či emisí.

Absolutně odolný proti korozi


Venkovní prostředí si vyžaduje speciální přístup, například při konstantních teplotních výkyvech, kdy se ohřívač rychle zahřeje a ochladí nebo jím pronikne voda anebo v přímořských oblastech s vysokým obsahem soli ve vzduchu. A proto musí mít venkovní ohřívač nejvyšší odolnost proti korozi. HORIZON je vyrobený z nerezavějící ocele 304 a jeho povrch je upravený práškovou metodou. Každá matice a šroub v tepelném ohřívači HORIZON jsou odolné vůči korozi. Výsledkem jsou roky bezproblémového provozu nebo vizuálních změn.