Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

12. 02. 2017

Doplňky do sauny - opěrky zad a hlavy do sauny

 

doplňky do sauny

 

Doplňky do finské sauny a infrasauny jsou patentovanými saunovými opěrkami zad a hlavy pro maximální pohodlí ve vaší sauně, ale i ve veřejných saunách. Jak víte, sezení v sauně bývá nepohodlné, proto byly vyvinuty tyto saunové doplňky. Základem těchto saunových doplňků pro finskou saunu a infrasaunu je poskytovat trvalou oporu zad a hlavy bez pocitu tlaku. Doplňky do sauny - opěrky zad a hlavy, jsou ergonomicky navržené tak, aby byly vhodné pro každá záda.

Jen tímto způsobem mohou tyto saunové doplňky přinést tělu nepřekonatelnou relaxační pozici ve finské sauně nebo infrasauně.

Doplňky do sauny jsou dostupné ve dvou verzích. Menší verze jako opěrka do sauny pouze pro záda. Ve větší verzi jako saunová opěrka do sauny i s oporou hlavy. Obě jsou dostupné ve dvou provedeních osika a červený cedr.

 

doplňky do sauny

Moderní dřevěné doplňky do sauny - opěrky zad a hlavy, jsou nepostradatelným společníkem pro plnohodnotný relax v sauně. Stále více a více lidí ví, že existují a stávají se jejich nepostradatelným společníkem pro chvíle relaxu, protože díky nim si užijí plnohodnotný relax způsobený jejich komfortem a ergonomií.

Na základě zkušeností či názorů mnoha lidí, jsou právě tyto doplňky do sauny - opěrky zad a hlavy, do sauny ty nejpohodlnější na světě.

 

doplňky do sauny


Doplňky do sauny - opěrka zad do sauny s infračerveným zářením

Tento specifický doplněk do sauny - opěrka zad a hlavy s přidaným infračerveným zářičem, lze použít v jakékoliv sauně. Nezapomeňte ale, že v parní sauně můžete tyto opěrky použít pouze před uvedením parního generátoru do provozu. Tuto saunovou opěrku zad a hlavy lze používat i na jiném místě. Můžete ji postavit dle vašich potřeb ke zdi, na židli či sedačku. Opěrka je napájena na 220 V. Stačí ji zastrčit do zástrčky a pustit, jakmile budete mít po ruce infrasaunu a budete i v té správné ergonomicky pohodlné pozici a můžete si užívat chvíle relaxu a pohody.


V případě, že máte doma saunu finskou a občas byste chtěli mít i infrasaunu, tyto 
doplňky do sauny - opěrky zad a hlavy s infračerveným zářením, vám to velmi rychle splní.

 

doplňky do sauny

 
Základem těchto doplňků do sauny je poskytnout vám trvalou oporu zad a hlavy tak, abyste neměli kdekoli pocit tlaku. Tento saunový doplněk - opěrka zad a hlavy, je ergonomicky navržena a vyrobena tak, aby byla vhodná pro každá záda. Jedině tak vám přinesou nepřekonatelný zážitek z relaxace a jedinečné chvíle oddechu a pohody. Tento doplněk do sauny - opěrka zad a hlavy, je dostupný pouze v provedení osika.

 

Vyberte si tu pravou opěrku pro vás - klikněte sem!