Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

12. 02. 2017

Doplňky do sauny - podhlavníky do parní sauny a hammamel

 

 

podhlavnik do parní sauny

 

Doplňky do sauny, podhlavníky do parní sauny a hammamel vám poskytnou perfektní relax. Rovněž se dá tento světový patent využít i pro solária a masáže či kosmetické zákroky. Díky tomuto světovému patentu si můžete užívat maximální pohodlí při domácím saunování či ve wellness centrech.

Čtyři jedinečné ergonomicky tvarované a flexibilní disky vám přinesou nepoznaný zážitek z relaxu v
sauně. Nevypadají jen jinak, ale mají i zcela jiné vlastnosti. Téměř nepostřehnete, že máte něco pod hlavou, vaše hlava bude zvednuta a podepřena takovým způsobem, že vám to poskytne pohodlné ležení. Tyto skvělé podhlavníky do sauny, solária, pro masáže či dokonce kosmetické využití umožní svalům vašeho krku kompletně se zrelaxovat.

podhlavnik do parní sauny

 

Tyto doplňky do sauny, podhlavníky do parní sauny a hammamel, jsou vyrobeny z velmi kvalitního plastu. Byly speciálně navrženy tak, aby byly vhodné do vlhkého prostředí. Díky těmto podhlavníkům do sauny si užijete pohodlné ležení tam, kde je tvrdá podložka.

 

podhlavnik do parní sauny


Polštář pro masáž vypadá úplně stejně jako polštář do parní sauny či Hamman. Zadní část hlavy, krk a ramena budou kompletně volné, aby masér mohl realizovat masáž.A ještě navíc může být hlava otočena tváří k diskům, a tak může masér masírovat zadní část hlavy bez jejího zdvižení.

podhlavnik do parní sauny


Posledním z doplňků je podhlavník do solárií, který rovněž může být použit i v parní sauně či v Hamman. Stejně jako předchozí, je rovněž složený ze 4 kruhových disků, které jsou flexibilní díky kulovému kloubu, ale design je velmi odlišný. Podhlavník má 4 nohy, které mu umožňují stabilní postavení na jakémkoliv lehátku či podlaze. Podhlavník poskytne oporu navíc pro vaši hlavu a záda během opalování v soláriu. Tento podhlavník je vyroben z UV odolného materiálu. Hlava díky němu zůstane ve stejné pozici, i když člověk usne. Je s ním možná kompletní relaxace a hlava se nikdy nepřevrátí, takže jen částečné opálení, bílé pruhy či bolest krku se stanou minulostí.

podhlavnik do parní sauny

 

Tyto jedinečné opěrky hlavy najdete zde - klikněte sem!