Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

12. 02. 2017

Doplňky do sauny - podhlavníky do sauny

 

doplňky do sauny - podhlavnik do sauny

 

Tyto doplňky do sauny jsou vhodné opravdu do každé sauny. Jde o světový patent, který vám zajistí maximální možné pohodlí při chvílích relaxu.


Jejich využití se najde v domácnostech, ale i ve wellness centrech. Podhlavníky do sauny jsou
složeny ze 4 ergonomických a flexibilních disků, takže vypadají úplně jinak než běžně využívané podhlavníky do sauny. A tak se v nich spojuje jedinečný moderní design a funkční využití pro chvíle relaxu a pohody.


Inovativní saunové doplňky - podhlavníky do sauny, jsou vhodné do každého typu sauny. Poskytnou vám zcela nový pocit ze saunování a odpočívání.Je skoro nemožné postřehnout, že máte tento podhlavník do sauny pod hlavou. A přitom bude vaše hlava vždy dokonale podepřena díky tomuto jedinečnému doplňk. A to takovým způsobem, že vám zaručí pohodlné ležení a nerušený odpočinek.

Vaše svaly krku budou uvolněny a mohou si díky němu kompletně odpočinout. Už nyní cítíte tu úlevu, že? Budete tak svěžejší a odpočatější.

 

doplňky do sauny - podhlavnik do sauny

 
Tyto jedinečné saunové podhlavníky jsou dostupné ve více provedeních a z různých materiálů. Nyní si je představíme.

doplňky do sauny - podhlavnik do sauny


Osika

Dřevěný podhlavník do sauny, vyrobený z populárního dřeva z osiky patří mezi základní doplňky do sauny. Jde o standardní verzi podhlavníku do sauny.

 

doplňky do sauny - podhlavnik do sauny


Africká vrba

Mezi další oblíbené materiály na výrobu saunových doplňků patří africká vrba. Jedná se o vysoce kvalitní dřevo. Dřevo z africké vrby je na dotek jemné, neštěpí se a také absorbuje teplo.

 

doplňky do sauny - podhlavnik do sauny


Červený cedr

Podhlavník do sauny z tohoto druhu dřeva se řadí mezi ty luxusnější doplňky do sauny, a to zejména kvůli barvě dřeva a jeho vůni. Obecně jsou vlastnosti tohoto luxusního doplňku do sauny stejné jako ze dřeva vrby africké.

 

doplňky do sauny - podhlavnik do sauny


Tradičný kulatý tvar

Doplněk do sauny v sice tradičním, ale originálním, stále moderním a funkčním designu. Jeho vzhled je zaobleně tvarovaný a bez ostrých hran. Pocítíte tak hladkost z každé strany. Jeho díra uprostřed slouží pro snazší přesouvání a patří mezi základny.

doplňky do sauny - podhlavnik do sauny

Anti-theft - proti krádeži

Doplněk do sauny, vhodný pro použití ve veřejných wellness centrech, protože je zabezpečen proti krádeži. Jeho základ je úplně stejný jako při předchozím modelu podhlavníku do sauny. Rozdíl však spočívá v tom, že je umístěn na větší desce, proto je krádež v komerčním wellness téměř nemožnou. Dostupný je v provedení osika.

 

doplňky do sauny - podhlavnik do sauny


Čtvercový design

Podhlavník do sauny je čtvercového tvaru a je řazen mezi designové saunové doplňky. Jeho boky mají sklon 30 stupňů. Podhlavník je velmi moderního vzhledu a dobře sedí do všech moderních saun. Zachovává si však komfort a ergonomii stejnou jako ostatní naše podhlavníky do sauny. Tato verze podhlavníku do sauny je dostupná v osika a v luxusním červeném Cedru.

 

doplňky do sauny - podhlavnik do sauny


Obdélníkový design

Podhlavník tohoto tvaru rovněž patří mezi moderní saunové doplňky. Jeho boční strany jsou zkosené v 45 stupňovém úhlu. Díky jeho modernímu designu skvěle zapadne do moderních saun. Jeho komfort a ergonomie je však stejná jako u ostatních podhlavníků do sauny. Tento design je dostupný v osika a luxusním červeném cedru.

 

doplňky do sauny - podhlavnik do sauny

 

 

Vyberte si teď tú správnou opěrku pro vás - klikněte sem!