Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Úvod » Infračervené ohřívače » jak pracuje ohřívač HORIZON?

jak pracuje ohřívač HORIZON?

 

Zahřejte se okamžitě. Ohřívače dodávají teplo okamžitě, bez potřeby zahřívání se. Pocit tepla z krátkých infračervených záření se podobá tomu, když přejdete ze stínu na  slunce. Výhodou také je, že ohřívače nepotřebují mnoho prostoru, mohou být  namontované nad hlavou.


Určený na vytápění - ne na osvětlení

Ohřívače slouží jen na vytápění a světlo z nich neslouží jako doplněk nebo náhrada osvětlení. Tyto ohřívače mají co nejmenší možný viditelný světelný výkon. Svítí méně, než je průmyslový standard a mají tzv. nízký odraz. Není to volitelná možnost, je to  standard, protože výrobci věří, že ohřívač má sloužit na ohřívání.


Není to dekorace

Můžete se spolehnout, že skutečně zahřeje - kratší infračervené vlny se pohybují dále a jsou schopné vytápět i venku. Tento efekt je dosažený vysokou teplotou ve středu zářiče.


Výhody ohřívače HORIZON

Žádné emise.
Žádné škodlivé plyny.
Žádný zápach.
Nic nevyhoří.
Diskrétní.
Žádný hluk.
Žádná další obsluha.
Není potřebná výměna propanových nádrží.
Použitelné vevnitř i venku.
Není potřebná žádná ventilace.

Profesionální venkovní, elektrické, krátkovlnné, infračervené topení bylo v minulosti doménou luxusních hotelů a restaurací. Společnost Stellar, která vyrobila ohřívač  HORIZON, dělá všechno pro to, aby to změnila a zpřístupnila profesionální venkovní ohřívače každému.

A díky tomu, že jsou lehké na instalaci, zvládnete to hravě sami a ušetříte tak další peníze. Ve společnosti Stellar navrhli a zkonstruovali profesionální ohřívače s jednoduchou instalací a s důrazem na každý detail. S ohřívači HORIZON si každý  může užívat profesionální venkovní ohřívače, ať už doma, nebo například v malé kavárně.