Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

25. 01. 2017

Kvalitní infrasauny a detoxikace organismu

 

 

 

Jen kvalitní infrasauny neprodukují žádné toxiny ani elektrosmog, které by vás mohly intoxikovat a poškodit vaše zdraví.

1. Věděli jste, že jen kvalitní infrasauny dokážou vaše tělo zbavit nahromaděných toxinů? Víte, proč vás důkladně zbaví toxinů jen kvalitní infrasauny?

Lidské tělo ukládá toxické látky převážně v tukové tkáni, ale i v jiných tělesných tkáních. Tyto pracují jako bio-akumulátory toxinů, například látek z petrochemického průmyslu, rtuti a dalších těžkých kovů, síry, formaldehydu a podobně, které nebyly vyloučeny hned po vstupu do těla, a proto se v těle ukládají.

Toto hromadění toxických látek v těle, spolu s toxickými zplodinami vlastního metabolismu, ale i metabolismu plísní, kvasinek, různých mikroorganismů a parazitů, o kterých ani nevíte, způsobuje intoxikaci organismu, která jednak sama o sobě brání vylučování toxinů, způsobuje blokace krevního oběhu, okysličování a přísunu živin do nejvíce intoxikovaných částí těla. Představte si to jako skládku odpadu, jen v menším a na více místech v těle.

Taková intoxikace vás může velmi potrápit bolestmi hlavy, svalů, kloubů, celkovou únavou a podrážděností, nevolností, ekzémy, abscesy, zánětlivými ložisky v těle, na kůži a podobně.

 

 


 

2. Víte, jak vám pomohou kvalitní infrasauny s detoxikací?

Kůže je největším orgánem lidského těla. Díky účinkům celého spektra infračerveného záření, které vám kvalitní infrasauny nabízejí, bude právě kůže vaším největším detoxikačním orgánem.

Jedním z důvodů, proč vám budou kvalitní infrasauny tak prospěšné a užitečné, je kromě stimulace potních a mazových žláz hlavně schopnost infra záření pronikat do tkání uložených hlouběji pod kůži a odtud toxiny doslova vytáhnout.

Lidské tělo je tvořeno ze 70% z vody. Infra paprsky narazí na své cestě na molekuly vody a ty se rozvibrují. Tyto vibrace uvolní toxiny, které pak spolu s vodou a cholesterolem ve formě potu opouštějí vaše tělesné tkáně právě přes kůži.

3. Víte, že kvalitní infrasauny vám umožní podstatně lépe vypocení a důkladnější detoxikaci jako tradiční sauny?

Tomuto nejvíce přispívá dlouhé infračervené záření frekvence 7 - 14 mikronů a z tohoto spektra nejvíce vlnová délka 9,4 mikronů, na kterou jsou kvalitní infrasauny zaměřeny, neboť je nejpřijatelnější pro lidské tělo.

Faktem je, že skutečně kvalitní infrasauny vám nabídnou celé spektrum infračerveného záření, které poskytuje nejen léčebné účinky, ale i zkrášlovací a omlazovací účinky.

 

4. Víte, že pot, který vypotíte v tradiční sauně, obsahuje minimálně 95% vody?

Nyní si jistě mnozí z vás řeknou, že co by asi měl ten pot obsahovat, když ne vodu, tedy kromě trochy minerálních solí. No přece toxiny a cholesterol, ale těch je v potu z tradiční sauny jen necelých 5%.

5. Víte, kolik % vody bude obsahovat váš pot, když budete používat jen kvalitní infrasauny?

Odpovědí na tuto otázku dostanete i odpověď zda má vůbec ještě smysl investovat do tradičních saun. Váš pot bude obsahovat pouze 80 - 85% vody!

Co to pro vás znamená a jaký užitek vám tato informace přináší?

 

Když budete používat kvalitní infrasauny, zbavíte se za stejnou dobu téměř čtyřnásobného množství toxinů a cholesterolu jako v tradiční sauně.

A to už vám přináší pořádný užitek, nemyslíte?

 

No, a když ještě zvážíte, že to všechno dosáhnete při příjemné teplotě a za desetkrát nižší náklady na saunování, jako u tradičních saun, tak sami musíte konstatovat, že od nynějška i vy budete:

 

"Právem považovat kvalitní infrasauny za nejlevnější, nejjednodušší, nejpřijatelnější, nejkomfortnější a nejpříjemnější způsob detoxikace svého těla. "

 

Myslíte si, že vás se to netýká?

Věřte mi, že týká, i když se možná teď ještě u vás důsledky intoxikace neprojevují. Dopřejte si prevenci a předejděte všem těm nepříjemným důsledkům. Denně můžete omlazovat  své tělo i mysl a cítit se skvěle.

 

Vždyť v dnešní době jsme ohroženi toxiny všichni a na každém kroku. Při každém nadechnutí, napití se nebo pojídání.

 

Moderní prvovýroba potravin je plná pesticidů, herbicidů, fungicidů, hnojiv, genetických modifikací, antibiotik či růstových hormonů až po barviva, emulgátory, zvýrazňovače chutí, stabilizátory, antioxidanty, konzervační látky a všechny ostatní "éčka" používané v průmyslové výrobě potravin.

 

Kromě toho je zde kosmetický průmysl, laky na nehty, na vlasy, různé barvy, krémy, íčidla, dále chemické čisticí prostředky pro domácnost, chlor v bazénech a podobně.Když k tomu přidáme ještě znečištění vzduchu, který dýcháme, vody, kterou se myjeme a kterou pijeme, jídla, které jíme, jsme přesvědčeni, že kvalitní infrasauny by měly být povinnou výbavou každé domácnosti.

 

Souhlasíte?

 

Pokud ano, tak když budete mít čas a chuť, přijďte si k nám nezávazně kvalitní infrasauny vyzkoušet. A pokud nesouhlasíte, přiďte taky, aspoň si to vyskoušíte.

 

Je to skutečne nezávazně a zadarmo. Rezervujte si termín na +421 908 722 270 anebo na info@virivkysaunybazeny.sk!