Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Kvalitní infrasauny vs. infras
Kvalitní infrasauny vs. infrasauny

 

Fakt, že kvalitní infrasauny mají pozitivní účinky na naše zdraví je všeobecně známý. Důležité však je, abychom používali skutečně kvalitní infrasauny.

Víte jaký je rozdíl mezi kvalitními infrasaunami a infrasaunami? Kvalitní infrasauny jso bezpečné!

U nás se nikdo nezabývá otázkou EMF (elektromagnetická pole) a ELF (extrémně nízké frekvence) v infrasaunách, kterých je převážná většina infrasaun na trhu plná. EMF a ELF jsou nebezpečné a zdraví škodlivé!

Elektromagnetická pole (EMF), jsou energetické vlny s frekvencí pod 300 hertzů nebo cyklů za sekundu. Extrémně nízké frekvence (ELF) jsou intenzity elektrického pole s frekvencí od 3 do 30 hertzů. Hodnota EMF se vyjadřuje v jednotkách "mG" nebo miligauss.

Bezpečný limit EMF v infrasaunách je hodnota pod 3 mG. Přitom mnohé na trhu prodávané infrasauny, prekračují povolenou hranici i 20ti násobně.

Na hodnoty EMF a ELF naměřené v kabině infrasauny si při koupi infrasauny dávejte velký pozor! Požádejte prodejce o předložení certifikátu na EMF / ELF nebo si jejich hodnoty před koupí změřte. U nás hodnoty EMF a ELF v infrasaunách nikdo neměří a myslím, že o tom ani mnozí nevědí. Proto se vám velmi snadno může stát, že koupí levnější a neověřené infrasauny, ve které chcete relaxovat, si tak koupíte kabinku plnou nebezpečných a zdraví škodlivých EMF a ELF.

Vaše INVESTICE do zdraví a relaxu jsou potom peníze vyhozené ven oknem a ještě s negativními dopady na Vaše zdraví!!! Nepodceňujte tento fakt!!!

Kvalitní infrasauny a EMF

Kvalitní infrasauny vykazují nulové nebo zanedbatelné hodnoty EMF, vždy však výrazně hluboko pod normu. Investicí do takové kvalitní infrasauny získáte společníka pro zdraví a relax na celý život.

 

Zde vidíte měření hodnot EMF v kvalitních infrasaunách.