Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Úvod » Infrasauny SaunaMed » O infrasaunách SaunaMed

O infrasaunách SaunaMed

 

Proč jsme vybrali kvalitní infrasauny SaunaMed?

Kvalitní infrasauny SaunaMed od začátku vsadily na trvalý výzkum a vývoj, kompetentní poradenství, bezchybný zákaznický servis a prvotřídní kvalitu všech produktů. Odborníci tvrdí, že SaunaMed infračervená technologie kvalitních infrasaun SaunaMed je jednou z nejvíce efektivních a především nejúčinnějších po celém světě.


Kvalitní infrasauny SaunaMed nabízejí širokou škálu modelů

 

- pocházejí z továrny, která má více než 25leté zkušenosti ve výrobě kvalitních infrasaun
- na výrobu infrakabin se používá pouze kvalitní FSC certifikované dřevo

- kvalitní infrasauny SaunaMed jsou dnes již primární značkou ve Velké Británii, kde jsou i
schváleny a používány lékařskými odborníky


V čem jsou kvalitní infrasauny SaunaMed inovativní?

Infra zářiče DuraWave ™

DuraWave ™ infrazářiče jsou vyrobeny ze 100% čisté keramiky a neobsahují žádné chemikálie nebo toxiny. Pravidelné klinické testy ukazují, že DuraWave ™ infrazářiče produkují infračervené záření velmi blízké k dokonalosti s přirozenou harmonii lidského těla, což vede ke zvýšení zdravotních výhod. DuraWave ™ infrazářiče jsou také navrženy tak, aby byly bezpečné na dotyk.

 

Porovnání funkčnosti Dura Wave zářičů a běžných karbonových zářičů

 

 

 

DuraWave ™ infrazářiče byly navrženy a kalibrované na správný zásadní vlnový rozsah, 7,5 až 15 mikronů s převážnou částí vlnových délek 9,4 mikronů což je frekvence, při které molekula vody rezonuje nebo vibruje, nakolik naše tělo je ze 70% složené z vody .


Tato vibrace způsobí uvolnění buněčných toxinů, jako je rtuť, hliník, cholesterol a jiné toxické plyny,
jako je síra a formaldehyd. Tato optimální výstup také umožňuje hlubší proniknutí infračerveného tepla do tkání našeho těla, což zlepšuje úlevu od bolesti, detoxikaci, krevní oběh a zvýšení průtoku periferní krve.

 

 

Komponenty

SaunaMed výrobní proces používá komponenty, které jsou všechny v pevném stavu bez pohyblivých částí, čímž je SaunaMed systém extrémně robustní a spolehlivý.

  
Testování

Každá infrasauna SaunaMed je důkladně testována v továrně, aby se ověřila její plná funkčnost. Bylo prokázáno, že elektrické komponenty v SaunaMed infrasaunách mají extrémně nízkou míru selhání. Například ohřívače DuraWave ™ mají míru selhání méně než 0,01%. Ve skutečnosti, každá SaunaMed sauna je vyrobena tak, aby splňovala obě normy, pro domácí i komerční využití.

Vzhledem k přesnosti a kvalitě součástí použitých při výrobním procesu, jsou kvalitní infrasauny
SaunaMed uznávané pro svou trvanlivost.

 

Světové standardy bezpečnosti a kvality

Všechny infrasauny SaunaMed jsou certifikovány nezávislými institucemi, splňují všechny bezpečnostní normy a výrobní proces je pravidelně kontrolovaný příslušnými orgány. Mnohé z certifikátů jsou vydávány Německým SGS, který je považován za kvalitní, přední kontrolní středisko v dnešním světě.


Certifikace zahrnuje například CE (EMC, LVD), ISO 9001: 2000, ETL, ETS, C-Tick, RoHS, GS, SFI
a SAA, abychom jmenovali alespoň některé.

 

 

ETL - laboratoře byly založeny v roce 1896 Thomasem Edisonem, a jsou jedněmi z nejstarších zkušebních laboratoří na světě. Certifikace ETL a ETL-C vám zaručí, že všechny naše kvalitní infrasauny SaunaMed byly testovány, a splňují všechny požadované bezpečnostní a výkonnostní normy.

Směrnice RoHS znamená "omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a
elektronických zařízeních ".

GS - Uznávané po celé Evropě a obzvláště důležité v Německu, nezávisle autorizovaná GS značka
ukazuje, že výrobek splňuje požadavky německého zákona o bezpečnosti výrobků. GS značka ukazuje, že produkt prošel testováním bezpečnosti, převyšuje zákonné normy a vysokou kvalitu.

ISO9001 norma vyžaduje neustálé zlepšování v provozních procesů a řízení kvality. Tato norma je
důležitá, protože to zaručuje konzistenci v produktech a službách.

Kromě těchto bezpečnostních certifikací, v kvalitních infrasaunách SaunaMed jsou všechny elektroinstalace zapouzdřeny v ohnivzdorném potrubí z nerezové oceli.

Životní prostředí

Veškerý materiál používaný k výrobě kvalitních infrasaun SaunaMed je nealergenní, netoxický a šetrný k životnímu prostředí. Dřevo pochází z obnovitelných lesů. SaunaMed je jedním z mála výrobcem s certifikací FSC - iniciativa udržitelného lesního hospodářství a plně dodržuje nařízení směrnice EU - RoHS.