Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Úvod » Infračervené ohřívače » regulátor výkonu s dálkovým ovládáním

regulátor výkonu s dálkovým ovládáním

 

Řízení tepelného výkonu
Dálkový ovladač je schopný ovládat zátěž až do 3000 W ze vzdálenosti až 150 metrů (při přímém přepínání), přičemž HORIZON nemusí být dálkovému ovládání na dohled. Pomocí dálkového ovladače můžete nastavit výkon ohřívače na 100 %, 75 % nebo 50 % výkonu podle okamžité potřeby tepla pomocí tlačítek. Dálkový regulátor PC30AL je hliníkové vodotěsné těleso a může být použitý v interiéru i v exteriéru.

 
Jednoduché připojení bez nástrojů
Regulátor výkonu napájení PC30AL je navržený na jednoduchou instalaci, na jeho na namontování a připojení nepotřebujete ani šroubovák. Regulátor výkonu má na zadní straně speciální lepicí pásku na venkovní použití, která se přilepí na povrch. Nejsou potřebné žádné otvory, takže ani vrtání. Zařízení disponuje jednoduchými konektory a vy jen jednoduše zapojíte kabely.

 
Ohřívač je okamžitě zapojený a funkční
Několik ohřívačů může být se skupených pomocí jednoho dálkového ovladače, takže můžete regulovat vícero tepelných zařízení naráz.

 
Žádné starosti s kabely - máme jej pro vás připravený
Pět metrů dlouhý gumový kabel pro těžký provoz, připravený na montáž konektoru. Podívejte se nyní na video, které vás přesvědčí o jednoduchosti instalace dálkového ovládání.

 

 Podívejte se nyní na video, které vás přesvědčí o jednoduchosti instalace dálkového ovládání